E-mail marketing

E-mail marketing jest jednym z najbardziej skutecznych działań marketingowych, które docierają bezpośrednio do Klienta. Właśnie dlatego tak ważne jest regularne zbieranie kontaktów, które będziemy mogli później wykorzystać. Wszystko to oczywiście razem z uzyskaniem odpowiedniej zgody od samego Klienta. Dodatkowo eksperci doskonale wiedzą, jakie konkretnie działania zwiększają liczbę maili otwartych i przeczytanych przez osoby, które znajdują się w bazie do takiej wysyłki. Dobrze i skutecznie prowadzony e-mail marketing pozwala również na zminimalizowanie sytuacji, w których wiadomość mailowa trafia do spamu.
Zobacz więcej
zadzwoń do nas
Opowiedz nam o swojej firmie
Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania

Jesteśmy grupą ekspertów oraz pasjonatów. Powierzając nam pracę związaną z e-mail marketingiem, otrzymasz:

  • Precyzyjnie dopasowany kontent, który uwzględni Twoje oczekiwania, jak również charakterystykę grupy Twoich odbiorców.
  • Dopasowanie charakteru wiadomości do typografii odbiorców. Jesteśmy w stanie skutecznie dobierać działania ze względu na dane demograficzne, lokalizacyjne, zainteresowania czy urządzenia, z których korzystają Twoi klienci.
  • Konfigurację wysyłki i treści korespondencji zgodnie z przeprowadzoną weryfikacją intencji zakupowych Twojej grupy docelowej.
  • Przemyślane wysyłki, które będą odbywać się w optymalnych odstępach czasowych tak, by wysyłki nie trafiały do kosza.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami i aktualną wiedzą związaną z zajęciem, jakim jest e-mail marketing.

Oznacza to, że:

  • Nasze działania poparte wieloletnim doświadczeniem zoptymalizują działania związane z wysyłką w taki sposób, by przyniosły najlepsze efekty.
  • Wykorzystywana wiedza wpływa na zwiększenie poziomu Open Rate. Oznacza to, że jeszcze więcej Twoich klientów odczyta wiadomość, którą chcesz mu przekazać.
  • Przyjęta strategia pozwoli uniknąć sytuacji, w której wysłana korespondencja nie będzie wpadała do skrzynek typu spam.

 

E-mail marketing jest dla nas czynnością naturalną.

Prowadzenie działań dla naszych Klientów sprawia nam ogromną przyjemność. Dzięki temu przygotowane kreacje i działania przynoszą pozytywne skutki, które widoczne są między innymi w raportach. Dodatkowo pozytywny odzew od odbiorców, jak również wzrost poszczególnych wskaźników przynoszą ogromną satysfakcję. To właśnie jest dla nas najważniejsze!

Zobacz rownież
strategia digital
Data driven marketing
Data-driven marketing to podejście do marketingu, w którym decyzje dotyczące strategii i działań są podejmowane na podstawie danych i analiz.
Więcej
strategia digital
Device multiscreening
Multiscreening polega na korzystaniu z więcej niż jednego urządzenia elektronicznego w jednym czasie.
Więcej
strategia digital
E-mail marketing
E-mail marketing jest jednym z najbardziej skutecznych działań marketingowych, które docierają bezpośrednio do Klienta.
Więcej
strategia digital
Facebook Ads
Facebook Ads jest skutecznym narzędziem do budowania świadomości marki, generowania ruchu na stronie internetowej i zwiększania sprzedaży.
Więcej
strategia digital
Google Ads
Reklama Google pozwala precyzyjnie docierać do różnych odbiorców i znacząco zwiększa sprzedaż online w stosunkowo krótkim czasie.
Więcej
strategia digital
Pozycjonowanie - SEO
Wszystkie działania prowadzimy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie nabyte podczas realizacji różnorodnych projektów.
Więcej
strategia digital
Programmatic
Starannie dobrane reklamy, które dotrą do konkretnej grupy docelowej, zainteresowanej Twoimi produktami lub usługami.
Więcej
strategia digital
Strategia digital
Każde działania w sieci powinny mieć przygotowany odpowiedni plan. Dobrze dobrana i skonstruowana strategia jest jednym z najważniejszych elementów.
Więcej
hero
Potrzebujesz skutecznej kampanii? Odpowiedź może być tylko jedna!
datamasters Kontakt