E-mail marketing

Opowiedz nam o swojej firmie

Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania
Kontakt

E-mail marketing jest jednym z najbardziej skutecznych działań marketingowych, które docierają bezpośrednio do Klienta. Właśnie dlatego tak ważne jest regularne zbieranie kontaktów, które będziemy mogli później wykorzystać. Wszystko to oczywiście razem z uzyskaniem odpowiedniej zgody od samego Klienta. Dodatkowo eksperci doskonale wiedzą, jakie konkretnie działania zwiększają liczbę maili otwartych i przeczytanych przez osoby, które znajdują się w bazie do takiej wysyłki. Dobrze i skutecznie prowadzony e-mail marketing pozwala również na zminimalizowanie sytuacji, w których wiadomość mailowa trafia do spamu.

Dowiedz się więcej

Jesteśmy grupą ekspertów oraz pasjonatów. Powierzając nam pracę związaną z e-mail marketingiem, otrzymasz:

  • Precyzyjnie dopasowany kontent, który uwzględni Twoje oczekiwania, jak również charakterystykę grupy Twoich odbiorców.
  • Dopasowanie charakteru wiadomości do typografii odbiorców. Jesteśmy w stanie skutecznie dobierać działania ze względu na dane demograficzne, lokalizacyjne, zainteresowania czy urządzenia, z których korzystają Twoi klienci.
  • Konfigurację wysyłki i treści korespondencji zgodnie z przeprowadzoną weryfikacją intencji zakupowych Twojej grupy docelowej.
  • Przemyślane wysyłki, które będą odbywać się w optymalnych odstępach czasowych tak, by wysyłki nie trafiały do kosza.

W naszej pracy kierujemy się najwyższymi standardami i aktualną wiedzą związaną z zajęciem, jakim jest e-mail marketing.

Oznacza to, że:

  • Nasze działania poparte wieloletnim doświadczeniem zoptymalizują działania związane z wysyłką w taki sposób, by przyniosły najlepsze efekty.
  • Wykorzystywana wiedza wpływa na zwiększenie poziomu Open Rate. Oznacza to, że jeszcze więcej Twoich klientów odczyta wiadomość, którą chcesz mu przekazać.
  • Przyjęta strategia pozwoli uniknąć sytuacji, w której wysłana korespondencja nie będzie wpadała do skrzynek typu spam.

E-mail marketing jest dla nas czynnością naturalną.

Prowadzenie działań dla naszych Klientów sprawia nam ogromną przyjemność. Dzięki temu przygotowane kreacje i działania przynoszą pozytywne skutki, które widoczne są między innymi w raportach. Dodatkowo pozytywny odzew od odbiorców, jak również wzrost poszczególnych wskaźników przynoszą ogromną satysfakcję. To właśnie jest dla nas najważniejsze!

 

background

Najtrudniejszy pierwszy krok?

Wyceń projekt