Linki sponsorowane

Opowiedz nam o swojej firmie

Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania
Kontakt

Dlaczego linki sponsorowane są tym, czego potrzebujesz?

Osadzając w internecie swoją firmę, raczkujemy w świecie konkurencji. Nasza oficjalna strona, sklep internetowy, czy profile w mediach społecznościowych mogą być stworzone profesjonalnie, porywająco i ze smakiem, jednak nikt ich nie zobaczy, jeśli nie puścimy w świat reklamy. Dobrej, skutecznej reklamy.

Dowiedz się więcej

Czym są linki sponsorowane?

Mówiąc bez ogródek, linki sponsorowane to płatne odnośniki do witryn internetowych. Płatne w sensie opłacone przez właściciela firmy. Pojawiają się w specjalnych miejscach w wyszukiwarce internetowej, zwykle nad i pod organicznymi wynikami Google. To skuteczna, właściwa forma reklamy dla wszystkich, którzy chcą szybko zaistnieć w sieci. Można je także zobaczyć na wszystkich stronach, których forma została zaprojektowana tak, by było miejsce nie tylko na właściwą treść witryny, a również na boksy reklamowe.

Jak działają linki sponsorowane?

Kiedy potencjalny klient otwiera wyszukiwarkę i wpisuje w jej okno konkretną frazę, po kliknięciu Enter wyświetlają mu się adekwatne do zapytania wyniki. Jest to lista stron, które są albo popularne, albo bardzo dobrze skonstruowane. Dobrze skonstruowane to takie, które zostały zoptymalizowane pod zalecenia Google. Pozycjonowanie stron jest zajęciem dosyć żmudnym i skomplikowanym, ale jest to podstawa właściwego działania strony internetowej.

Na początku jednak trudno jest przebić się na najwyższe miejsce w wyszukiwarce, a potencjalni klienci zwracają uwagę tylko na kilka pierwszych pozycji, zwykle zupełnie ignorując te niżej, nie mówiąc już o kolejnych stronach z wynikami. W takiej sytuacji linki sponsorowane są nieodzowne. Używając ich, masz pewność, że Twoja firma wskoczy na pierwszą pozycję listy, która wyświetli się w Google.

Jak to możliwe? Decydując się na linki sponsorowane, działasz na podstawie wybranych przez siebie słów kluczowych, właściwie całej ich listy. Jeśli potencjalny klient wpisze chociaż jedno z takich słów, wyszukiwarka wyświetli mu link sponsorowany u góry listy. Dzięki takiemu działaniu linki sponsorowane nie są inwazyjne i nachalne, a interesujące i trafione w potrzeby klienta.

Po co używać linków sponsorowanych?

Po to, by Twoja firma zaczęła istnieć. Wszyscy używają wyszukiwarek internetowych, aby znaleźć interesujące ich rzeczy. Znaczy to, że jeśli użyjesz linków sponsorowanych, Twoja szansa zaistnienia wzrasta o 100%. Warto wiedzieć, że w ciągu miesiąca przez Google wyszukiwanych jest ponad 100 miliardów fraz, a prawie 60% z tego to wyszukiwania dotyczące informacji o rzeczy przed jej zakupieniem. Poza wszystkim, zakupy internetowe stały się w ostatnich czasach jeszcze bardziej popularne i trudno się temu dziwić. Chcesz mieć ruch na stronie? Zainwestuj więc w linki, które na 100% trafią do klientów. Proste? Proste!

Krótko podsumowując, jeśli zdecydujesz się na inwestycję w linki sponsorowane, otrzymasz w stosunkowo krótkim czasie:

  • więcej ruchu na stronie,
  • wzmożoną sprzedaż produktów,
  • zupełnie nowych odbiorców.

Co jest najważniejsze w kampanii linków sponsorowanych?

Pierwsza rzecz, jaką należy zrobić, to określenie wysokości budżetu dziennego, który możesz przeznaczyć na tę reklamę. Kiedy danego dnia zostanie osiągnięty limit kliknięć, reklama się wyłączy, aby kolejnego dnia pojawić się znowu na tych samych zasadach. Druga, równie ważna kwestia to wyznaczenie grupy fraz kluczowych i słów, najlepiej na liście, które będą generowały więcej wejść na stronę. Teraz najlepiej będzie się zgłosić do ekspertów!

Co my możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli już stało się dla Ciebie jasne, czym są linki sponsorowane i jak będą Ci w stanie pomóc, teraz możemy przedstawić Ci to, jak możemy pomóc. Jesteśmy ekspertami i wszystkie nasze działania opieramy na tym, czego zdążyliśmy już doświadczyć. Nie powielamy błędów, działamy konstruktywnie i staramy się, aby cała kampania marketingowa, którą dla Ciebie tworzymy, będzie stworzona idealnie pod potrzeby Twoje i Twojej firmy.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na reklamę są właśnie linki sponsorowane, które będą doskonałym wsparciem dla działań marketingowych i założenia, że Twoja firma ma wreszcie zaistnieć na rynku i stać się porządną konkurencją wobec innych, podobnych.

Musisz wiedzieć, że linki sponsorowane to coś, co staje się coraz bardziej popularne. Jeśli więc chcesz, aby zaistniały dla Ciebie, to świetnie trafiłeś. Pomożemy Ci w tym z przyjemnością. Dzięki nam otrzymasz:

  • kompleksową obsługę, począwszy od wysłuchania Twoich potrzeb i oczekiwań, a skończywszy na dobrze zaprojektowanej kampanii,
  • dobrze wykonaną analizę Twoich problemów związanych z marketingiem,
  • szybkie i przede wszystkim widoczne efekty działania,
  • wsparcie, które jest potrzebne, aby linki sponsorowane powstały we właściwy sposób,
  • pomoc w każdej sytuacji budzącej wątpliwości.

Pamiętaj, że nie wszystko jesteś w stanie zrobić sam. Nie chodzi o umiejętności, ale o czas, który dzięki nam będziesz mógł poświęcić na coś innego, istotnego dla firmy. Decydując się na nasze kompleksowe usługi, zapewniasz sobie wsparcie, jakiego potrzebujesz i jakie zapewni Ci konkretne, wymierne wyniki.