kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Zespół ekspertów w dziedzinie marketingu online. Nasze doświadczenie w zakresie pozyskiwania klientów, działań promocyjnych i podnoszenia sprzedaży zdobywaliśmy przez ostatnie ponad 15 lat. Pracujemy dla najróżniejszych branż, tak B2B, jak i B2C oraz przy wsparciu nowych biznesów e-commerce.
Naszą wiedzę zdobywaliśmy zarówno w dużych agencjach mediowych i po stronie Klientów jak również rozwijając własne startup’y. Dzięki temu posiadamy wiedzę ekspercką popartą doświadczeniem i sukcesami w biznesie.
Magdalena Jargiło
Magdalena Jargiło
Data Strategy
12 lat
Doświadczenia
Swoją przygodę z digital marketingiem rozpoczęłam ponad 10 lat temu. Specjalizuję się w obszarze big data oraz wspieram klientów w zastosowaniu najnowszych technologii. Pracę w branży rozpoczęłam w grupie Adpilot w obszarze programmatic na rynku polskim i zagranicznym. Następnie zarządzałam działem projektów IT w grupie Netsprint. Od 2018 łączę najnowsze technologie z wiedzą o użytkownikach, tworząc dopasowane rozwiązania reklamowe. W datamasters odpowiadam za obszar Data Strategy.
Łukasz Kozłowski
Łukasz Kozłowski
Client Service
18 lat
Doświadczenia
Ostatnie 18 lat pracowałem w domach mediowych a przez ostatnie 3 lata miałem zaszczyt zarządzać jednym z nich. Doświadczenie zbierałem w codziennej pracy dla takich reklamodawców jak Orange, BMW, Amazon czy Carlsberg. Dotychczas zdobyta wiedza pozwala mi identyfikować oraz rozumieć i skutecznie adresować potrzeby Klientów. W datamasters odpowiadam za obszar Client Service.
Dzięki połączeniu naszych kompetencji w datamasters rozumiemy doskonale relacje i zależności na linii Agencja – Klient. Od samego początku współpracy stawiamy na rzetelną wiedzę i uczciwość.
datamasters
Zbudowaliśmy zespół specjalistów, który łączy w sobie wiedzę egzekucyjną z dużo ważniejszymi dla końcowego sukcesu kompetencjami strategicznymi i konsultacyjnymi.
Kontakt
Nasze
wartości
Relacje
Pracujemy przede wszystkim z ludźmi i dla ludzi. Ustalenie przejrzystych zasad współpracy na samym początku pozwala zbudować bardzo partnerskie relacje z Klientami. Staramy się rozumieć indywidulane potrzeby i dopasować formę komunikacji do każdych potrzeb. Stawiamy na długoterminowe relacje biznesowe.
Zaufanie
Nadrzędną wartością we współpracy z Klientami jest obustronne zaufanie. Budujemy je od samego początku z poszanowaniem zasad i wartości Klientów. Na wszystkich etapach współpracy kierujemy się zasadą transparentności oraz otwartości.
Rezultaty
Każdą współpracę, niezależnie od jej rodzaju, rozpoczynamy od wyznaczenia KPI. Marketing to inwestycja, która się zwraca. Wszystkie nasze działania są w pełni opomiarowane aby monitorować i realizować założone cele biznesowe.
Co nas wyróżnia?
co nas wyróżnia

Jesteśmy jedyną agencją, która podpisała partnerską umowę o współpracy z dwoma wiodącymi operatorami telekomunikacyjnymi w Polsce. Tym samym możemy oferować naszym Klientom unikalne rozwiązania marketingowe oparte o analitykę danych konsumenckich skupionych w jednym silosie.

Dowiedz się więcej