Poznajmy się

Kim jesteśmy?

Zespołem ekspertów. Doświadczenie w budowaniu biznesu e-commerce zdobyliśmy jednak nie tylko w pracy dla kogoś, ale też przez rozwijanie własnych startupów. Dzięki temu mamy praktykę popartą wiedzą nie tylko marketingową, ale i biznesową.

Kontakt

Dlatego wiemy, że budowanie marki to logicznie powiązany proces, który wymaga połączenia wielu kompetencji…

My je łączymy. O biznesie myślimy całościowo, a działamy w nim wszechstronnie. Dzięki temu nasza oferta jest kompleksowa, a zatem – skuteczna.

Dowiedz się więcej

10

Lat
doświadczenia

12

Doświadczonych
ekspertów

100

+

Zrealizowanych
projektów

Jak pracujemy?

Etapy wspópracy

Decyzja

Pierwszym krokiem jest podjęcie decyzji o współpracy, na podstawie wstępnej oferty przygotowanej przez zespół naszych specjalistów.

Analiza

Podczas tego działania przeprowadzamy szeroko zakrojoną analizę marki, produktów i konkurencji, a także trendów panujących w internecie. Jest to podstawa do budowy strategii.

Strategia

Zespół naszych specjalistów na podstawie analizy przygotowuje najbardziej efektywne działania w określonym przez Klienta budżecie. Strategia dotyczy działań krótko- oraz długoterminowych.

Test

Zaproponowane działania wdrażane są w małym zakresie, tak aby potwierdzić ich skuteczność. W razie potrzeby wprowadzane są zmiany oraz optymalizacja poszczególnych działań.

Promocja

Prowadzone działania mają na celu osiągnąć największe zasięgi wśród określonych grup docelowych, a jednocześnie maja przyprowadzić na stronę Klienta najbardziej efektywny ruch.

Konwersja

Na każdym kroku badamy konwersję z przyprowadzonego ruchu. Optymalizujemy działania w taki sposób, aby zmaksymalizować konwersję.

background

Najtrudniejszy pierwszy krok?

Wyceń projekt