Integracja reklam multiscreening

Prawie 50% osób, które oglądają wieczorne programy telewizyjne, w tym samym czasie przegląda sieć na swoich telefonach. Najczęściej są to media społecznościowe, skrzynka mailowa czy też zakupy online. Dane te można znaleźć w badaniu TNS, w którym wzięło udział 55000 użytkowników sieci Internet z całego świata.
Zobacz więcej
zadzwoń do nas
Opowiedz nam o swojej firmie
Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania

Multiscreening polega więc na korzystaniu z więcej niż jednego urządzenia elektronicznego w jednym czasie.

Może to być telewizor i komputer, laptop, tablet czy też telefon. To daje świetną okazję do prowadzenia skutecznych działań marketingowych i maksymalizacji efektu odbioru samych treści reklamowych. Zazwyczaj odbywa się to w określonych momentach tj. „Micro Moments”. Zjawisko to polega na wyszukiwaniu informacji w konkretnych chwilach. Przykładowo wyszukiwanie jedzenia, gdy jest się głodnym. To także wyszukiwanie konkretnego modelu butów, gdy w tym samym czasie ich reklama emitowana jest w telewizji.

Tak zaawansowana technologia umożliwia nam oferowanie usług, dzięki którym:

  • Będziemy mogli emitować kampanie online w trakcie konkretnych spotów emitowanych w telewizji.
  • Bez problemu stworzymy kampanię, która będzie emitowana w trakcie spotu telewizyjnego Twojej konkurencji.

Te rozwiązania dają ogromne możliwości, które skutecznie wpływają na wzrost zainteresowania Twoją marką, jak również na samą konwersję.

Multiscreening można zastosować w celu wzmocnienia prowadzonych działań w telewizji lub w celu wyróżnienia się na tle konkurencji.

Kreując takie kampanie, kierujemy się naszym doświadczeniem i obszerną wiedzą w tym konkretnym temacie. Dodatkowo:

  • Oferujemy dokładną analizę, która pomoże w dopasowaniu najlepszych i najbardziej skutecznych działań.
  • Odpowiadamy na wszelkie pytania w sposób obszerny i łatwy do zrozumienia nawet dla osób, które nie znają tego zagadnienia.
  • Dobieramy tylko te działania, które są spójne z wizerunkiem Twojej marki.

Multiscreening jest dla nas dziedziną dobrze znaną.

Dzięki temu jesteśmy w stanie wygenerować najlepsze wyniki. To natomiast najlepszy zwrot z inwestycji. Zastanawiasz się nad taką formą marketingu? Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Wykorzystujemy zaawansowaną analitykę, technologię oraz know-how, aby złożyć całościowy obraz klienta, brać pod uwagę wszystkie źródła i dane, łączyć je, wykorzystywać te dane w kanałach własnych i kampaniach zewnętrznych, a przede wszystkim stale optymalizować działania.

Przeprowadzamy pogłębione analizy wszelkich procesów marketingowych i sprzedażowych. Badamy użyteczność stron, badamy najskuteczniejsze kreacje, formy komunikacji oraz kanały.

Zobacz rownież
strategia digital
Data driven marketing
Data-driven marketing to podejście do marketingu, w którym decyzje dotyczące strategii i działań są podejmowane na podstawie danych i analiz.
Więcej
strategia digital
Device multiscreening
Multiscreening polega na korzystaniu z więcej niż jednego urządzenia elektronicznego w jednym czasie.
Więcej
strategia digital
E-mail marketing
E-mail marketing jest jednym z najbardziej skutecznych działań marketingowych, które docierają bezpośrednio do Klienta.
Więcej
strategia digital
Facebook Ads
Facebook Ads jest skutecznym narzędziem do budowania świadomości marki, generowania ruchu na stronie internetowej i zwiększania sprzedaży.
Więcej
strategia digital
Google Ads
Reklama Google pozwala precyzyjnie docierać do różnych odbiorców i znacząco zwiększa sprzedaż online w stosunkowo krótkim czasie.
Więcej
strategia digital
Pozycjonowanie - SEO
Wszystkie działania prowadzimy w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie nabyte podczas realizacji różnorodnych projektów.
Więcej
strategia digital
Programmatic
Starannie dobrane reklamy, które dotrą do konkretnej grupy docelowej, zainteresowanej Twoimi produktami lub usługami.
Więcej
strategia digital
Strategia digital
Każde działania w sieci powinny mieć przygotowany odpowiedni plan. Dobrze dobrana i skonstruowana strategia jest jednym z najważniejszych elementów.
Więcej
hero
Potrzebujesz skutecznej kampanii? Odpowiedź może być tylko jedna!
datamasters Kontakt